Транспортна логістика. Міжнародні перевезення

Компанія КР Консалтинг є професіоналом в сфері організації міжнародних вантажних перевезень. Для нас перевезення — це не просто транспортування, це комплекс дій з побудови оптимального логістичного ланцюга доставки від відправника до кінцевого одержувача, виходячи з специфіки товару та вимог клієнта.

Наша компанія надає послуги з доставки вантажів з України в будь-яку точку світу та навпаки. 

Спеціалізацією КР Консалтинг є експрес доставка вантажів, що потребують спеціального температурного режиму з дотриманням норм GDP. Ми являємося кваліфікованими фахівцями в сфері перевезень фармацевтичних препаратів, біодобавок, лабораторних зразків, тощо. 

Завдяки залученню власного автомобільного транспорту компанії, КР Консалтинг гарантує оперативність доставки вантажів при імпорті/експорті на/з території України. 

При вирішення задач з перевезення вантажів ми використовуємо комплексний підхід, формуючи ланцюг постачань з поєднанням авіаційного та автомобільного транспорту.  

Спеціалісти КР Консалтинг забезпечать здійснення всіх етапів процесу доставки вантажу, а саме: 

  1. Оформлення необхідних товаросупровідних документів
  2. Розробка оптимального маршруту перевезення
  3. Безпосереднє транспортування 
  4. Страхування вантажу
  5. Митне оформлення

Для того, щоб скористатися нашими послугами, телефонуйте за вказаними на сайті номерами або залиште свою заявку в формі зворотного зв’язку.